• Satış
  • Yenilendi
TBidder Çocuklar Sıcaklık Telefon İzle Destekler 4G Ağ Video Çağrı GPS Takip Su Geçirmez akıllı saat için Erkek Kız (Mavi)

TBidder Çocuklar Sıcaklık Telefon İzle Destekler 4G Ağ Video Çağrı GPS Takip Su Geçirmez akıllı saat için Erkek Kız (Mavi)

 
₺ 299.97

Ürün sayısı
Mağazada

Therm Yeni Termometre : En yeni nesil çocuk akıllı saatleri, çocuk saatlerini takarak ve çocuk sağlığını takip ederek vücut sıcaklığındaki değişiklikleri herhangi bir zamanda tespit edebilen bir sıcaklık sensörünü entegre eder. Network 4 G Ağı : Çocuk telefon saati 4 G ağını destekler, sinyal kararlıdır ve bilgi aktarım hızı daha hızlıdır, böylece bebeğinizle engelsiz sesli sohbet ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. ✔ Hızlı ve doğru konumlandırma : GPS + LBS + Wıfı üçlü konumlandırma teknolojisi yardımıyla, bebeğin en son konumunu zamanında alabilir ve onlar için bir geofence kurabilirsiniz.Bebeğiniz ayarladığınız güvenli alanı geçtikten sonra, uygulama otomatik olarak bir alarm çalacaktır. ✔ Daha uzun bekleme : Dahili 720 mah lityum pil, tam şarj olduğunda 5-6 gün bekleyebilir, artık düşük pil hakkında endişelenmenize gerek yok. Waterproof IP67 Su Geçirmez : Saat, etkili bir şekilde su geçirmeyen sızdırmaz bir tasarıma sahiptir.Çocuklar yağmurlu günlerde giyebilir, ellerini yıkayabilir veya onunla yüzebilir, ancak lütfen spa küvetinde veya saunada giymeyin.Satın almadan önce 1) Ekstra bir Nano SIM kart satın almanız gerekir (paketimize dahil değildir), GSM ve LTE ağlarını desteklemesi gerekir ve arayan kimliğini görüntüleyebilir ve görüntülü arama yapabilir 2?ABD'de bu çocuk akıllı saatinin desteklediği SIM kart taşıyıcıları şunları içerir : AT & T, T-Mobile, Cingular, Sun Com Wireless, Iowa Wireless, Cincinnati, Partnership, WAP Cleartalk, Airadigm, Western, Inland Cellular (Verizon ve Sprint desteklenmez) Speedtalk APN nasıl kurulur Speedtalk Sım'in iki özelliği vardır farklı apn'ler : toptan ve mobilenet ?APN toptan ise, telefonunuzu kullanın kısa mesaj gönderin : pw,123456,apn,toptan,,,310260# saat telefon numaranıza ?APN mobilenet ise,telefonunuzu kullanın kısa mesaj gönderin : pw,123456,apn, mobilenet,,, 310260# saat telefon numaranıza Bilmek isteyebileceğiniz diğer şeyler 1. UYGULAMA : Setracker APP 2'yi indirmesi gerekiyor. Dosya aktarımı : Yalnızca Bluetooth 3 üzerinden bilgi aktarabilir. Hedef kullanıcılar : 5-12 yaş arası tüm çocuklar 4. Uygulanabilir ülkeler : Bu saatin varsayılan sunucu IP adresi Kuzey Amerika'dır.Diğer ülkelerde kullanmak istiyorsanız, saat ayarlarını değiştirmenize yardımcı olmak için lütfen bizimle iletişime geçin5. Diğer uygulamaları indir : Hayır, diğer uygulamaları indirmeyi desteklemiyor 6. Şarj süresi : Pili tamamen şarj etmek yaklaşık 1 saat sürer7. Saat dilleri : İngilizce, Almanca, Fransızca, italyanca, ispanyolca, Türkçe, Portekizce, Rusça, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Tayca, Lehçe 8. Tüm fonksiyonlar : görüntülü arama, sesli sohbet, vücut ısısı, iki yönlü arama, sos, uzaktan izleme, GPS konumlandırma, saat alarmları, uzaktan fotoğrafçılık, uzaktan kapanma .


Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın