• Satış
  • Yenilendi
SDK Yuvarlak banyo ayna Dolabı, Banyo Duvar Depolama Dolabı Ayna ecza dolabı ile Yavaş-Yakın Ahşap Çerçeve 3 Seviye (Renk:

SDK Yuvarlak banyo ayna Dolabı, Banyo Duvar Depolama Dolabı Ayna ecza dolabı ile Yavaş-Yakın Ahşap Çerçeve 3 Seviye (Renk:

 
₺ 926.94

Ürün sayısı
Mağazada

【Gerçek Çok Yönlü】 : Sabah rutini sırasında hazırlanmak için ayna ve dolap bir arada, net görüntü, geniş iç mekanı ile kapının arkasında her şeyi düzenli tutarken. 【Güvenilir Kalite】 : Ayna dolabımız , uzun servis ömrü vaat eden birinci sınıf gümüş ayna ve kayın ağacından yapılmıştır; çevre dostu lake yüzey dokunuşa pürüzsüz geliyor. 【Sorunsuz Depolama】 : Ekstra Depolama ve Dağınıklığı Ortadan Kaldırır, Rafın kapının arkasında 3 yükseklik ayarı, altta ve üstte 2 bölme vardır. 【Duvar Alanını Kullanın】 : Banyonuzdaki, oturma odanızdaki veya koridorunuzdaki boş bir duvarı pratik bir alana dönüştürmek için bu duvar dolabını duvara takın; size çok daha fazla yer kazandırır Selyobo. 【Bundan daha fazlası】 : Tüm Ecza Dolabına Erişim Sağlayan özel yavaş kapanma Kapı Teknolojisi, kolay kontrol ile pürüzsüz yavaş kapanma kapısı size çok uygun Kosoree sunar.SDK Yuvarlak Banyo Ayna Dolabı, Banyo Duvar Depolama Dolabı Ayna Ecza Dolabı Yavaş Kapanmalı Ahşap Çerçeveli 3 Seviye (Renk : Siyah, Boyut : 50 CM).


Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın