• Satış
  • Yenilendi
3 İnç Kıl Disk Kum Yeşil 50 Sarı 80 Beyaz 120 Zımpara Kauçuk Aşındırıcı Fırça Çapak Alma Parlatma Taşlama Tekerlek (Sarı)

3 İnç Kıl Disk Kum Yeşil 50 Sarı 80 Beyaz 120 Zımpara Kauçuk Aşındırıcı Fırça Çapak Alma Parlatma Taşlama Tekerlek (Sarı)

 
₺ 50.67

Ürün sayısı
Mağazada

♦ UZUN SERVİS SÜRESİ - 3 inç kıl disk griti kauçuk ve zımpara malzemesinden yapılmıştır, bu kıl diskleri iyi elastikiyet ve tokluğa sahiptir, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır ve uzun servis süresine sahiptir. ♦ GENİŞ UYGULAMALAR ve ÜÇ isteğe bağlı seçenek-Zımpara kauçuk aşındırıcı fırça, metal ince terbiye, temizleme, parlatma, taşlama, çapak alma, pas ve çizikleri gidermek için uygundur.Ve sert metal parlatma için 50#, 80 # kum, alüminyum parlatma için 120 # kum. ♦ KULLANILAN MALZEME ve GENİŞ kullanım-Sarı 80 # kum-Çelik gibi sert metallerde kullanılır.Beyaz 120 # kum-Alüminyum gibi yumuşak metallerde kullanılır.Çeşitli kum farklı ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.Çapak alma, koku, bitirmek, Lehçe, temiz ve daha etkin kaplamalar kaldırmak, Tel fırçalar daha az basınç ile kullanmak için. ♦ DAHA AZ basınç GEREKTİRİR-Esnek kıllar tel fırçalardan daha az basınç gerektirir, tel fırçalardan daha fazla yüzey teması sağlar ve diskin ömrü boyunca aşındırıcı özelliği korur. COMPATİBİLİTY YÜKSEK UYUMLULUK-Çapak alma parlatma taşlama tekerleği, elektrikli matkap, mini öğütücüler ve döner aletler gibi çoğu çok fonksiyonlu aletle kullanılabilir.15.000-25.000 rpm arasında dönme hızı için önerilir.Özellik : 1. Kauçuk ve zımpara malzemesinden yapılmış olan bu kıl diskleri, iyi elastikiyet ve tokluğa, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır. 2. Metal ince terbiye, temizleme, parlatma, taşlama, çapak alma, pas ve çizikleri gidermek için. 3. sert metalin parlatılması için 50#, 80 # kum, alüminyumun parlatılması için 120 # kum. 4. 1/4 inç şaft, elektrikli matkapların çoğuna uyar. 5. Kurulumu ve kullanımı kolay, rahat ve hızlı.75mm/2.7 Aşındırıcı : Emery Uygulama Kapsamı : Elektrikli matkap Zımpara Renk ve Tane Kıl Disk Malzeme : Zımpara + Kauçuk Dış Çap özellikler : ürün Tipi : Yeşil 50* 80 Sarı# bu ürün yeni tip ve eski tip rasgele gönderilir, ve daha önce sipariş sakıncası olmaz emin olun unutmayın Beyaz 120# (İsteğe bağlı) Paket Listesi : 1 x Kıl Disk 1 x biyel Not : .


Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın