• Satış
  • Yenilendi
Mini LED Dimmer, yüksek Verimli DC Hız Regülatörü Kontrol Motor Vali 4.5 V‑35 V DC için Topuzu ile Sanayi için Motor Hız

Mini LED Dimmer, yüksek Verimli DC Hız Regülatörü Kontrol Motor Vali 4.5 V‑35 V DC için Topuzu ile Sanayi için Motor Hız

 
₺ 157.80

Ürün sayısı
Mağazada

İLERİ VE GERİ : PWM motor hız kontrol cihazı ileri ve geri olabilir.Çalışma yönü beklentiyle eşleşmediğinde, yönü değiştirmek için çizgi sırasını ayarlayabilirsiniz.POTANSİYOMETRE DÜĞMESİ : Regülatör çıkışının görev döngüsünü değiştirmek için potansiyometre düğmesini ayarlayın ve motor hızı da değişecektir.YÜKSEK VERİMLİLİK : Bu, yüksek verimli ve kullanımı kolay bir mini DC motor hız kontrol cihazıdır.UYGULAMA : Bu, DC motorların, fanların vb.Hız regülasyonu için kullanılabilen bir motor hız regülatörüdür.TEMEL SPCİFİCATİONS : çalışma geniş gerilim motor hız kontrol DC4.5 V‑35 V olduğunu, ve çıkış gücü 90 W. özelliği : 1. TEMEL ÖZELLİKLER : Motor hız kontrol cihazının çalışma geniş voltajı DC4. 5 V-35v'dir ve çıkış gücü 90 W. 2'dir. İLERİ VE GERİ : Motor ileri ve geri olabilir.Çalışma yönü beklentiyle eşleşmediğinde, yönü değiştirmek için çizgi sırasını ayarlayabilirsiniz.3. POTANSİYOMETRE DÜĞMESİ : Regülatör çıkışının görev döngüsünü değiştirmek için potansiyometre düğmesini ayarlayın ve motor hızı da değişecektir.4. UYGULAMA : Bu, DC motorların, fanların vb.Hız regülasyonu için kullanılabilen bir motor hız regülatörüdür.5. YÜKSEK VERİMLİLİK : Bu, yüksek verimli ve kullanımı kolay bir mini DC motor hız kontrol cihazıdır.Şartname : Öğe Türü : PWM Motor Hız kontrolçalışma Gerilimi : DC4.5 V-35vçıkış Akımı : 0-5açıkış Gücü : 90 W (Büyük)Şu durgun : 7u A (Bekleme Durumu) PWM Görev Döngüsü : 1 %-100% PWM Frekansı : 20 khzbo Yutu : Yaklaşık. 30mm Uzunluk x 26mm Genişlik (Sapsız) x 14mm Yükseklik / 1.18 in Uzunluk x 1.02 in Genişlik x 0.55 in Yükseklik paket Listesi : 1 x DC Motor Hız Regulator1 x Topuzu Caps2 x Washer Note : 1. DC motor hız kontrol cihazının girişi dc'dir ve doğrudan AC'ye bağlanamaz (Örneğin : Ön sayfada 220 V AC), aksi takdirde yanacaktır!2. DC güç kaynağının pozitif ve negatif terminalleri tersine çevrilmez, aksi takdirde vali hasar görebilir.3. Motor pozitif veya negatif olabilir.Çalışma yönü beklentiyle eşleşmediğinde, çizgi sırası yönü değiştirmek için ayarlanabilir.4. Regülatör çıkışının görev döngüsünü değiştirmek için potansiyometre düğmesini ayarlayın ve motor hızı değişir.


Detaylı bilgi

Item Type:
PWM Motor Speed Controller
Working Voltage:
DC4.5V-35V
Output Current:
0-5A
Output Power:
90W (Large)
Quiescent Current:
7uA (Standby State)
PWM Duty Cycle:
1%-100%
PWM Frequency:
20khz
Size:
Approx. 30mm Length x 26mm Width (Without Handle) x 14mm Height / 1.18in Length x 1.02in Width x 0.55in Height
Package List:
1 x DC Motor Speed Regulator :
1 x Knob Caps :
2 x Washer :
1. The input of the DC motor speed controller is DC and cannot be directly connected to AC (For example:
220V AC on the front page), otherwise will burn!
2. The positive and negative terminals of the DC power supply are not reversed, otherwise the governor may be damaged. :
3. The motor can be positive or negative. When the operating direction does not match the expectation, the line sequence can be adjusted to change the direction. :
4. Adjust the potentiometer knob to change the duty cycle of the governor output, and the motor speed changes. :

Verilen bu kadar mal satın