• Satış
  • Yenilendi
800 W Rüzgar Jeneratör Kiti, 5 Bıçakları Fener Şekilli Rüzgar Türbini, Yüksek Verimli Yenilenebilir Enerji Jeneratörü (48 V)

800 W Rüzgar Jeneratör Kiti, 5 Bıçakları Fener Şekilli Rüzgar Türbini, Yüksek Verimli Yenilenebilir Enerji Jeneratörü (48 V)

 
₺ 1822.77

Ürün sayısı
Mağazada

[Sepcification] Bu 800 W dikey eksenli rüzgar jeneratörü 5 bıçağa sahiptir.Çıkış gerilimi farklı 12 V, 24 V ve 48 V seçtiğiniz için. [Yüksek Verimlilik] Bu fener şeklindeki rüzgar türbini ve dış rotorlu AC motor, enerji dönüşüm verimliliğini artırmak için rüzgar çarkı rüzgara baktığında enerji tüketimini azaltabilir. [Yüksek Kalite] Bu aksesuarlar alaşımlı çelik ve plastikten yapılmıştır, yüksek sertliğe sahiptir, uzun servis ömrü için sağlamdır. [Geniş Uygulama Yelpazesi] Rüzgar türbini ev için idealdir, çatıya veya arka bahçelere koyabilirsiniz.Bu rüzgar jeneratörü ile kömür ve diğer fosil yakıtlardan üretilen daha az güç kullanabilirsiniz. [Kaliteli Hizmet] Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin, size en iyi çözümü sunacağız.Şartname : Öğe Türü : Rüzgar türbini Kiti Malzeme : Alaşımlı çelik + plastik Anma Rüzgar Hızı : 12 m/s Başlangıç Rüzgar Hızı : 2 m/s Güvenli Rüzgar Hızı : 45 m/s Rüzgar Tekerlek Çapı : Yaklaşık. 0.9 metre / 3ft Bıçak sayısı : 5 adet Paket Listesi : 1 x Sabitleme Aracı Kiti 5 x Bıçak 1 x Rüzgar Türbini 1 x Kullanım Kılavuzu 1 x Sabit Levha 1 x Anahtarı 1 x Denetleyici Not : 1. Montaj sırasında, lütfen jeneratörü yerleştirin, düşürmeyin, vurmayın veya dokunmayın, ürüne zarar verebilir ve kullanımı etkileyebilir. 2. Denetleyiciyi bağlarken, denetleyicideki kablo şemasını kabloya bağladığınızdan emin olun, aksi takdirde ürünün normal kullanımını etkiler ve ciddi durumlarda ürünü yakar. 3. Montajdan sonra, önce kullanmadan önce her vidanın iyi sabitlenip sabitlenmediğini onaylayın.


Detaylı bilgi

Item Type:
Wind Turbine Kit
Material:
Alloy steel + plastic
Rated Wind Speed:
12m/s
Starting Wind Speed:
2m/s
Safe Wind Speed:
45m/s
Wind Wheel Diameter:
Approx. 0.9meter / 3ft
Number of Blades:
5pcs
Package List:
1 x Fastening Tool Kit :
5 x Blade :
1 x Wind Turbine :
1 x User Manual :
1 x Fixed Sheet :
1 x Wrench :
1 x Controller :
Note:
1. When assembling, please place the generator, do not drop, knock, or touch, it may damage the product and affect the use. :
2. When connecting the controller, be sure to follow the wiring diagram on the controller to wire, otherwise it will affect the normal use of the product, and in severe cases, it will burn the product. :
3. After assembling, first confirm whether each screw is fixed well before using. :

Verilen bu kadar mal satın