• Satış
  • Yenilendi
Homyl 2X El Dokuma Hamak, Üçgen ve Dikdörtgen Sakallı Ejderha Şezlong

Homyl 2X El Dokuma Hamak, Üçgen ve Dikdörtgen Sakallı Ejderha Şezlong

 
₺ 297.00

Ürün sayısı
Mağazada

* Anoller, sakallı ejderhalar, geckolar, iguanalar, münzevi yengeçler ve daha pek çok şey için uygundur. * Arboreal ve karasal sürüngen türleri ile kullanım için idealdir.sürüngen için rahat, yükseltilmiş bir nokta sağlar. * Bir eğime monte ettiğinizde, recliner evcil hayvanınızın güneşe yaklaşarak veya güneşten uzaklaşarak vücut ısısını ayarlamasına izin verebilir. * El dokuması doğal kabak otu, su otu, mısır kepeği vb.Saman ürünleri.kaçınılmaz olarak küçük derzlere ve küçük çapaklara sahip olacak, ancak görünüşünü ve doğal rustik özelliklerini etkilemeyecek, çünkü basit bir rustik tarzın peşinde, Bu yüzden görünüm biraz kaba görünecek. * Seagrass fiber malzeme, yumuşak ama çok sağlam ve dayanıklı, Tüm evcil hayvan sürüngenlerinin keyif alacağı rahat ve tırmanılabilir şezlong.Açıklama : - Seagrass fiber malzeme,yumuşak ama çok sağlam ve dayanıklı,Tüm evcil hayvan sürüngenlerinin keyif alacağı rahat ve tırmanılabilir şezlong. - Anoller, sakallı ejderhalar, geckolar, iguanalar, münzevi yengeçler ve daha pek çok şey için uygundur. - Bir eğime monte ettiğinizde, recliner evcil hayvanınızın güneşe yaklaşarak veya güneşten uzaklaşarak vücut ısısını ayarlamasına izin verebilir. - Arboreal ve karasal sürüngen türleri ile kullanım için harika.sürüngen için rahat, yükseltilmiş bir nokta sağlar. - El dokuması doğal kabak otu, su otu, mısır kepeği vb.Saman ürünleri.kaçınılmaz olarak küçük derzlere ve küçük çapaklara sahip olacak, ancak görünüşünü ve doğal rustik özelliklerini etkilemeyecek, çünkü basit bir rustik tarzın peşinde, Bu yüzden görünüm biraz kaba görünecek.Şartname : - Miktar : 2 Adet - Malzeme : Yosun - Renk : Gösterildiği Gibi-Dikdörtgen Şekli Boyutu : Yaklaşık. 74x18.5x2 cm / 29. 13x7. 28x0. 79 inç - Üçgen Şekli Boyutu : Yaklaşık. 42x31x2 cm / 16.54x12. 20x0. 79 inçpaket İçerir : 2 Parça Sürüngen Hamak.Not : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, aldığınız gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir.Bu arada, aydınlatma efektleri, monitör parlaklığı, kontrast ayarları vb.Nedeniyle, resimlerin renginde ve gerçek öğede bazı küçük farklılıklar olabileceğini lütfen unutmayın.Mağazamızda ihtiyacınız olan her şeyi seçin.Güzel bir satın alma deneyimine sahip olacak ve politikasına uygun kaliteli ürün ve hizmet alacaksınız.


Detaylı bilgi

- Quantity:
2Pcs
- Material:
Seaweed
- Color:
As Shown
- Rectangle Shape Size:
Approx. 74 x 18.5 x 2cm / 29.13 x 7.28 x 0.79inch
- Triangle Shape Size:
Approx. 42 x 31 x 2cm / 16.54 x 12.20 x 0.79inch
Package Includes:
2 Piece Reptile Hammock. :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slightly different from the size above. :
Meanwhile, please be reminded that due to lighting effects, monitor brightness, contrast settings etc, there could be some slight differences in the color of the pictures and the actual item. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Verilen bu kadar mal satın